©

Protišmykové systémy

Protišmykové povrchy: od hladkých po štruktúrované

Rozhodujúce zásady pre bezpečnosť pri práci

Podlahy Remmers neobsahujú rozpúšťadlá a po vytvrdnutí sú fyziologicky nezávadné. Vhodnosť na použitie ako povrchová úprava bez spojov v potravinárskom priemysle, ako aj v oblasti garážových stavieb bola preverená a potvrdená nezávislými inštitútmi. Systémy sa vyznačujú vysokou mechanickou a dobrou chemickou odolnosťou.

Vďaka kombinácii špeciálnych spojív z epoxidovej živice a kompatibilných plnív je možné realizovať hospodárne systémy vhodné pre rôzne oblasti použitia. Pružný a súčasne bezpečný Remmers Crete PU-Beton je perfektnou kombináciou vodnej polyólovej emulzie a polyuretánového spojiva pozostávajúceho z polymérového MDI. Vďaka tomu podlaha získa enormnú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť.

Ale aj tam, kde sa nekladú vysoké požiadavky na mechanické vlastnosti, spoločnosť Remmers ponúka vďaka palete jedinečných pečatiacich prostriedkov rozmanité možnosti na tému „dekoratívne a protišmykovo“.

Vďaka týmto a mnohým ďalším vlastnostiam sa produkty a systémy už po desaťročia osvedčujú pri používaní ako podlahoviny v oblastiach priemyslu, kde musí fungovať protišmyková úprava ruka v ruke s jednoduchým čistením.

Mnoho povrchových úprav na báze syntetickej živice neznesie tepelné zaťaženie kvapalinami. Remmers Crete BL 120 ako základná vrstva v spojení s voliteľným vsypávaným kremenným pieskom má ako systém odolnosť voči teplote až do 110 °C. Toto zloženie okrem toho zaručuje požadované protišmykové vlastnosti.

Mnoho povrchových úprav na báze syntetickej živice neznesie tepelné zaťaženie kvapalinami.
Remmers Crete BL 120 ako základná vrstva v spojení so vsypávaným kremenným pieskom a následným zapečatením má ako systém odolnosť voči teplote do 120 °C. Toto zloženie okrem toho zaručuje požadované protišmykové vlastnosti.

Veľké zaťaženie na malých kolieskach predstavuje maximálne namáhanie pre každú podlahu. Na najnáročnejšie oblasti použitia bol vyvinutý prostriedok Remmers Crete RT 130. Odoláva silnému zaťažovaniu nárazmi a údermi a jeho výkonnosť sa naplno prejavuje aj pri krátkodobých teplotách okolo 130 °C. Pri aplikácii pomocou stierky je možné ho bezpečne aplikovať aj na povrchy s výraznejším sklonom.

Protišmykové systémy

Našlo sa 8 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 1160

Transparentná penetračná živica a spojivo pre epoximaltu

Č. výrobku 0899

Rýchlo vytvrdzujúca univerzálna živica

Č. výrobku 3633

Transparentný, hodvábno matný krycí lak

Č. výrobku 6191

Pigmentovaný krycí náter alebo vrchný pečatiaci náter

Č. výrobku 226860

Rýchla penetračná stierka

Č. výrobku 226864

PU-Betón samonivelačná stierka

Č. výrobku 226867

PU - Betón, penetrácia a krycí náter

Č. výrobku 226861

PU-Betón, vysoko plnená stierka