©

Remmers Industrielacke

Vysokokvalitné povrchové materiály pre priemyselnú technológiu povrchov v interiéroch

O spoločnosti Remmers Industrielacke

Remmers Industrielacke je s vyše 200 pracovníkmi špecialistom na výrobu vysokokvalitných povrchových úprav pre priemyselnú výrobu povrchov.

S našimi mnohostrannými produktmi chránime a skrášľujeme povrchy. Tradícia našej spoločnosti vychádza z praxe v oblasti lakov na drevené podklady, ale svoju úspešnú technológiu povrchových úprav sme rýchlo rozšírili na oblasti blízke drevu, ako sú drevotrieskové a drevovláknité dosky, a dnes pokrývame aj úplne iné oblasti, ako napríklad stvárnenie povrchov z plastov, zo zmesí plastov a dreva alebo aj kovových podkladov.

Podnik bol založený v roku 1956 ako 3H-Lacke v meste Herford a od svojich počiatkov vyvíjal pre popredných zákazníkov z nábytkárskeho priemyslu a výroby kuchynských liniek technológie povrchových úprav, ktoré sa používajú na celom svete. Od roku 2009 je táto firma súčasťou skupiny Remmers, ktorú vedie rodina (odkaz na úvodnú stránku Remmers) so sídlom v Löningene. V nadväznosti na akvizíciu boli vykonané značné investície, ktoré aj v budúcnosti zabezpečia popredné trhové a technologické postavenie podniku na relevantných trhoch.

1. novembra 2016 došlo k zmene názvu spoločnosti na Remmers Industrielacke.

Dôležitá informácia pre našich zákazníkov: decentralizovaná štruktúra v skupine Remmers umožňuje spoločnosti Remmers Industrielacke aj naďalej konať veľmi samostatne a v pobočke v Herforde vzájomne optimálne zosúladiť odbyt, vývoj, výrobu a ostatné funkcie.

Svojim zákazníkom ponúkame výhodnú produktivitu a inovatívne povrchy, hoci s flexibilitou stredného podniku, ale ako súčasť silnej skupiny.

Remmers Industrielacke disponuje rôznorodým sortimentom: naším hlavným zameraním je tradične technológia lakov, pričom okrem našich štandardných produktov ponúkame aj špeciálne riešenia na mieru pre individuálne požiadavky. Naši zákazníci okrem vysokej kvality produktov profitujú aj z našich rozsiahlych poradenských a servisných služieb.

Keďže tradícia našej spoločnosti sa začala v drevárskej oblasti, sme zvyknutí na podklady, ktoré predstavujú výzvu. Vďaka tomu sme schopní zaručiť jedinečné riešenia po stránke dizajnu a funkčnosti aj na tých najrozmanitejších materiáloch.

Krátke rozhodovacie časy, rýchle dodacie lehoty a blízkosť k zákazníkom sú tajomstvom dokonale fungujúcej služby. Okrem vysokokvalifikovaných pracovníkov laboratórií a technického zahraničného obchodu, ktorí sú vám kedykoľvek k dispozícii pri vývoji riešení pre vašu individuálnu požiadavku na povrch, ponúka spoločnosť Remmers Industrielacke aj mimoriadnu blízkosť k zákazníkovi, a to priamo na mieste v kompetenčnom stredisku.