©

HWS-112-Hartwachs-Siegel

Pekný ako olej, bezpečný ako lak

HWS-112-Hartwachs-Siegel

Pekný ako olej, bezpečný ako lak

Ten, kto chce drevu v interiéri, čiže parketovým podlahám, schodom a nábytku, poskytnúť prírodný pôvab a súčasne ho optimálne chrániť pred namáhaním, siahne po novom HWS-112-Hartwachs-Siegel od spoločnosti Remmers.

Tento hybridný produkt spája prednosti olejovaných povrchov s ochrannými vlastnosťami zapečatenia. Pretože odolný extrémne matný 1-zložkový prostriedok na zušľachtenie dreva sa vyznačuje svojou mimoriadnou odolnosťou voči mechanickému a chemickému namáhaniu, ako aj voči mnohým bežným krémom na ruky.

Ďalšia skvelá výhoda pre všetkých, ktorí uprednostňujú drevené povrchy s prírodným vzhľadom: vďaka prostriedku HWS-112 ani veľmi používané povrchy nemajú po vytvrdnutí sklony lesknúť sa, ale ostanú ušľachtilo matné.

HWS-112 chráni povrch na úrovni 2-zložkového PUR laku, a tým je ľahko ošetrovateľný a odolný zároveň. Vďaka dobrému rozlivu a peknému opáleniu sa tvrdý voskový pečatný prostriedok stará o prirodzenú pôvabnosť pri výstavbe interiéru. Tento produkt sa dá ľahko nanášať pri nízkej spotrebe a v prípade potreby prepracovať prostredníctvom striekania, natierania štetcom alebo valčekom v priebehu jedného pracovného dňa.

©

Náš nový pečatný prostriedok už môže preukázať prvý významný referenčný objekt.
Prostriedok HWS-112 svojím hybridným zložením prednedávnom totiž presne zodpovedal profilu požiadaviek modernizovanej flóre v botanickej záhrade v Kolíne. Palácovitý slávnostný dom, ktorý dnes slúži predovšetkým ako renomované kongresové miesto a miesto konania podujatí, bol rozsiahlo renovovaný a teraz k svojmu 150. jubileu žiari v novom lesku. Nato bola okrem iného prepracovaná vysokokvalitná parketová podlaha na ploche 1 800 m². Bola zušľachtená tvrdým voskovým pečatným prostriedkom Remmers, ktorý poskytuje najlepšiu ochranu, a tak ju pripravil na nastávajúce namáhanie. V skratke povedané: Parketám neuškodia ani veľké podujatia so stovkami návštevníkov a početnými presunmi stoličiek.

Bezpečnostno-technické detaily:
HWS-112 disponuje všeobecným stavebno-technickým schválením a spĺňa zásady na zdravotné posúdenie stavebných produktov v interiéroch (schéma AgBB). Okrem toho je v súlade so smernicou Decopaint, a preto sa smie používať na pevne namontované diely na objekte.


Tvrdý voskový pečatný prostriedok HWS-112 je teraz navyše certifikovaný aj podľa IMO. Bol mu udelený symbol kormidla a teraz sa oficiálne môže používať aj pri výstavbe interiérov lodí. Pri výstavbe lodných interiérov sa teraz môžu používať aj vysokoodolné povrchy, ktoré sú prirodzené nielen na pohľad, ale aj na dotyk.

Living room wooden staircase©

Pre prirodzene pekné drevo

Odolný 1-zložkový prostriedok na zapečatenie pre prírodnú pôvabnosť

Pri zušľachťovaní parketových podláh, drevených schodov alebo nábytku sa veľakrát kladie
otázka – olejovať alebo lakovať?

Odpoveď je oboje! Tu sa dozviete, ako to funguje.

Viac informácií