Men holding meeting©

Servis

Sme viac ako dodávateľ lakov – sme partnerom svojich zákazníkov.

Krátke rozhodovanie, rýchle dodacie lehoty a blízkosť k zákazníkom sú tajomstvom dokonale fungujúcej služby. Okrem vysokokvalifikovaných pracovníkov laboratórií a technického zahraničného obchodu, ktorí sú vám kedykoľvek k dispozícii pri vývoji riešení pre vašu individuálnu požiadavku na povrch, ponúka spoločnosť Remmers Industrielacke mimoriadnu blízkosť k zákazníkovi priamo na mieste v Centre kompetencie.

©

Všetko pod jednou strechou

Centrum kompetencie pre priemyselné laky

Naše Remmers centrum kompetencie pre priemyselné laky je viac ako len technické centrum. Na ploche viac ako 2 500 m² spája tri najdôležitejšie oblasti našej každodennej práce: výskum a vývoj, zákaznícky servis a prezentáciu produktov, ako aj školenia a ďalšie vzdelávanie.

Viac informácií

Kompetencie pre lakovacie linky

Plánujete zavedenie nového zariadenia na povrchovú úpravu? Rozmýšľate nad prestavbou alebo rozšírením zariadenia na povrchovú úpravu? Hľadáte možnosti optimalizácie svojho zariadenia? Potrebujete dodávateľa, ktorý vás bude sprevádzať na mieste od inštalácie až po uvedenie lakovacej linky do prevádzky?

Využite naše dlhoročné skúsenosti a kompetentnosť.

Technický servis

Naši pracovníci v oblasti technického zahraničného obchodu a laboratórni technici vám radi poradia tak, aby ste našli riešenia pre svoje požiadavky na povrch.


V rámci procesu výberu vás radi podporíme aj pri otázkach a praktických možnostiach použitia vo vzťahu k novým zákonom a predpisom.


Jednoducho nám pošlite svoj dopyt!


©