Drevo je obnoviteľná surovina a svoje uplatnenie nachádza pri modernej výstavbe z dreva vo forme stavebných prvkov. Rôznorodé oblasti použitia si vyžadujú úplne odlišné produktové systémy na ochranu a zušľachtenie dreva. Spoločnosť Remmers na to ponúka rozsiahly kompletný sortiment, ktorý splní všetky priania.

Dlhoročne overené lazúry, základné nátery, farby na ochranu pred poveternostnými vplyvmi, laky a oleje na drevo v interiéri a exteriéri – predovšetkým na aplikáciu štetcom a valčekom.

Produktové systémy na remeselné a sériové zušľachtenie dreva v interiéri – predovšetkým na aplikáciu striekaním. Vysoko odolné PUR laky na báze riedidiel, ekologické, vysoko výkonné vodné laky, oleje a vosky, ako aj moridlá prispôsobené na zafarbenie.

Okná a domové dvere z dreva sú evergreenom ešte aj v súčasnosti. Systémy povrchových úprav od spoločnosti Remmers sa starajú o to, aby to tak aj ostalo. Inovácie Induline Premium-Coatings zamerané na budúcnosť udržia drevené okná a domové dvere večne mladé.

Zo skúsenosti vieme, aké komplexné môžu byť stavebné problémy aj v oblasti ochrany dreva a protipožiarnej ochrany a že si neustále vyžadujú individuálne riešenia. Naša široká paleta kvalitných produktov vám pritom poskytuje veľa možností. Opýtajte sa nás, ak hľadáte optimálne riešenie.

Práve v architektúre montovaných domov je rozhodujúci výber správnej kombinácie farebných odtieňov, napr. okien, dverí a povrchov z profilového dreva, pretože tie majú oveľa dlhšiu životnosť ako napríklad módne trendy a rozmanitosť farebných odtieňov, ako aj vedomé farebné stvárnenie znamená rozhodujúci predajný argument.

V našich výskumných a vývojových oddeleniach zamestnávame vyše 80 odborníkov, ktorí dennodenne vyvíjajú produktové systémy zamerané na budúcnosť, ako aj produktové systémy šetriace životné prostredie a zdroje. Tu nájdete prehľad všetkých produktov z oblasti farieb a lakov na drevo.

Farby & laky na drevo

Našlo sa 171 produktov
  Zobraziť všetky filtre

Náhľad

Č. výrobku 4600271401

Lazúrovací krém na ochranu dreva pre ihličnaté dreviny

Č. výrobku 4600225001

Prémiová, tenkovrstvá olejová lazúra na báze rozpúšťadiel s vysokou ochranou proti vlhkosti pre drevo v exteriéri

Č. výrobku 302481

Algicídna a fungicídna povrchová úprava MB 2K, emulzných farieb a vodou riediteľných lazúr

Č. výrobku 4600225701

Dokoratívna, rozpúšťadlová prémiová zosivovacia lazúra pre exteriér

Č. výrobku 710001

Prémiová ochranná lazúra na báze rozpúšťadiel so zvýšenou účinnosťou pre drevo v exteriéri, určená pre profesionálne použitie

Č. výrobku 223420

Dekoratívna strednovrstvá lazúra na báze rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti UV žiareniu, univerzálna na drevo v exteriéri

Č. výrobku 4600264501

Dekoratívny olej na báze rozpúšťadiel pre terasy a záhradný nábytok z dreva

Č. výrobku 4600208701

Na báze rozpúšťadiel, pre terasy, ploty a iné stavebné diely z WPC, resysty a bambusu

Č. výrobku 712001

Prémiová rýchloschnúca ochranná lazúra na báze vody pre drevo v exteriéri, určená pre profesionálne použitie

Č. výrobku 150401

Špeciálny základný náter pre zosvetlenie zvetraného a zosiveného dreva

Č. výrobku 714601

Špeciálny základ na zosvetlenie zosiveného a zvetraného dreva

Č. výrobku 4600767001

Odolná, hlboko matná lazúra s vynikajúcou ochranou pred UV žiarením na drevo v interiéri a exteriéri