©

Power Protect [eco]

Sanácia plesní na princípe [eco]

Power Protect je prírodný produkt z modifikovaných perlitov, vulkanického skla a patrí k preukázateľne zodpovedne vyrábaným produktom. Preto nesie pečať „Modrý anjel“. „Modrý anjel“ označuje výlučne produkty, ktoré spĺňajú vysoké nároky na ekologické, zdravotné a aplikačné vlastnosti a je spoľahlivým ukazovateľom a orientačnou pomôckou pre ekologicky zmysluplné nákupné rozhodnutia.

©

Systém Remmers Power Protect

Power Protect od spoločnosti Remmers predstavuje kompletný systém na ekologicky a ekonomicky udržateľnú sanáciu plesní. Vďaka jedinečnému zloženiu inovatívnych dosiek na sanáciu plesní sa tento kompletný systém stará o účinnú reguláciu vlhkosti vzduchu, a tým aj o príjemnú atmosféru priestoru, ako aj ochranu pred tvorbou plesní.

  • ekologický a trvalo udržateľný produkt
  • ocenený značkou Modrý anjel a označením [eco]
  • lepšia tepelná izolácia [λ = 0,05 W/(m•K)] ako dosky na báze kremičitanu vápenatého [λ = 0,069 W/(m•K)]
  • ľahký a napriek tomu veľmi stabilný produkt
  • jednoduchá manipulácia a spracovanie
  • menšie dávky (vhodné aj pre malé projekty)
  • všetky systémové produkty od jedného výrobcu

Ako funguje Remmers Power Protect?

Systém Remmers Protect System v sebe spája rozdielne hygrotermické vlastnosti materiálu. Rieši problémy s vlhkosťou (ako napr. tvorbu kondenzátu a vnášanie vlhkosti zvonka) vďaka zlepšenému prenosu vlhkosti smerom do miestnosti a zrýchlenému odparovaniu. Povrch tak zostane natrvalo suchý, a tým odoberá plesňovým spóram obživu.

©

[eco] je správnou voľbou

Sanácia plesní

Mnohé systémy na sanáciu plesní sľubujú, že si poradia s príčinami napadnutia plesňami. Často sú však nutné kompromisy, čo sa týka zdravotnej nezávadnosti, ekologickosti a trvalej udržateľnosti. Spoločnosť Remmers preto vyvinula systém Power Protect. Dodatok [eco] pritom predstavuje maximálnu trvalú udržateľnosť a pozitívnu ekologickú bilanciu.

Systém Remmers Protect neuvoľňuje žiadne zdraviu škodlivé látky alebo alergény. Dosky na sanáciu plesní sú extrémne nízkoemisné, zabraňujú tvorbe kondenzátu na povrchu stien a starajú sa o účinnú reguláciu vlhkosti v dome. Okrem toho sa spracúvajú jednoducho a bezpečne. Pre prirodzenú a pohodlnú klímu a vyššiu kvalitu života medzi vlastnými štyrmi stenami.

Power Protect [eco]

Našlo sa 4 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 026301

Tepelnoizolačná doska na ekologicky udržateľnú sanáciu plesní

Č. výrobku 026501

Podhľadová doska v systéme Power Protect [eco]

Č. výrobku 026025

Lepiaca malta v systéme Power Protect [eco]

Č. výrobku 388001

Armovacia sieťka vyrobená zo sklotextilných vlákien potiahnutá polymérnymi plastmi

ECO sanácia plesní so systémom Power Protect

Ďalšie informácie o tejto téme nájdete v našej brožúre.