Sanácia plesní

Špeciálne systémy na sanáciu plesní pre každý prípad použitia

Huby spôsobujúce pleseň v bytoch sú obťažujúce a ohrozujú zdravie. O to dôležitejšie je preto úplne ich odstrániť. Špeciálne systémy na sanáciu plesní od spoločnosti Remmers sú vhodné pre každý prípad použitia a nielenže dodatočne bojujú proti hubám spôsobujúcim plesne, ale aj predchádzajú novému napadnutiu týmto hubami. Len v jednom kroku tak ochránite interiér pred vlhkosťou a dodatočne tepelne zaizolujete. Produkty Remmers takto zaručene prispievajú k dlhodobému zlepšovaniu hygieny priestorov.

Power Protect je prírodný produkt z modifikovaných perlitov, vulkanického skla a patrí k preukázateľne zodpovedne vyrábaným produktom. Preto nesie pečať „Modrý anjel“.

Remmers iQ-Therm 30 spája výhody organických izolačných látok s vysokými izolačnými schopnosťami a sorpčné vlastnosti minerálnych mált. iQ-Therm 30 je štíhly, vlhkosť regulujúci a popritom vysoko tepelne izolačný, a tým náš najvýkonnejší systém na sanáciu plesní.

Omietka na sanáciu plesní od spoločnosti Remmers je vhodná na jednovrstvovú hrúbku nanášaného materiálu 20 až 50 mm. Stvrdnutá omietka prepúšťa vodnú paru, má dobré kapilárne vlastnosti a urýchľuje schnutie vlhkých plôch. Vďaka svojmu nízkemu koeficientu tepelnej vodivosti má aj tepelnoizolačné vlastnosti.

Color SA plus je nielen riešiteľom problémov v priestoroch napadnutých plesňovými hubami. Je to prostriedok, ktorý určuje smerovanie budúcnosti. Povrchová úprava je ideálna aj pre všetky oblasti, v ktorých chceme docieliť zdravú a hygienickú klímu v miestnosti (materské školy, školy, domovy dôchodcov a nemocnice či iné miesta pre stretávanie sa).

Pred sanáciou plesní sa vždy musia vyjasniť a odstrániť príčiny, ktoré viedli k tomuto napadnutiu. Opatrenia prijímané v prípade škôd sa rozdeľujú na krátkodobé a dlhodobé.

Sanácia plesní

Našlo sa 10 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 040030

Omietkový nástrek podľa WTA

Č. výrobku 388001

Armovacia sieťka vyrobená zo sklotextilných vlákien potiahnutá polymérnymi plastmi

Č. výrobku 023705

Silikátová farba na vnútorné steny, odolná proti umývaniu, bez obsahu rozpúšťadiel a zmäkčovadiel

Č. výrobku 026025

Lepiaca malta v systéme Power Protect [eco]

Č. výrobku 026301

Tepelnoizolačná doska na ekologicky udržateľnú sanáciu plesní

Č. výrobku 026501

Podhľadová doska v systéme Power Protect [eco]

Č. výrobku 299720

Jemná protiplesňová stierka

Č. výrobku 298405

Kvalitná, nízkoemisná farba na vnútorné steny s mikrostriebrom pôsobiacim ako ochrana filmu proti napadnutiu plesňami

Č. výrobku 021020

Jemná stierka

Č. výrobku 021120

Univerzálna lepiaca malta a tenkovrstvová omietka v systéme iQ-Therm 2.0

newsletter.tab.monthly.desc