©

Čistenie interiérov

Arte Mundit – prírodný kaučuk s možnosťou aplikácie náterom alebo striekaním na čistenie bez použitia vody

Jedinečná technika čistenia interiérov, ktorá má zmysel a dá sa uskutočniť za rozumnú cenu, je v súčasnosti používanie balíkov EDTA. Vývoj v čistení interiérov predstavuje zavedenie odlupovacích fólií na odstránenie priľnavého prachu z povrchov. Produkt vyvinutý spoločnosťou FTB-Remmers, Arte Mundit® je založený na špeciálne formulovanej prirodzenej latexovej disperzii.

Výzva Čistenie interiérov

Žiadny zo systémov čistenia používaných v súčasnosti sa zvyčajne nepoužíva na čistenie interiérov, pretože buď je potrebné použiť príliš veľa vody, alebo sa vytvára veľmi veľa prachu. Vhodné by bolo jedine čistenie pomocou lasera, to je však príliš drahé na rutinné čistenie veľkých plôch.

Túto medzeru vypĺňajú odlupovacie pasty Arte Mundit-Peel-Off-Pasten na báze špeciálnej latexovej disperzie. Produkty majú prírodný pôvod a obsahujú menej ako 1 % vody, ktorá sa po nanesení na stenu rýchlo vyparí. Arte Mundit polymerizuje na čistenej ploche a vytvára elastický povlak, ktorý na seba naväzuje nečistoty. Aktívne čistiace zložky sú obsiahnuté v povlaku a pri odlúpení povlaku sa odstránia spolu s povrchovými nečistotami.

Výhody Arte Mundit

  • samostatná účinnosť s hĺbkovým efektom,
  • bez zápachu,
  • bez obsahu rozpúšťadla, ekologické,
  • bezprachové čistenie bez nanášania vody, preto žiadne sfarbenie a žiadny prenos solí,
  • s aditívom na tvorbu komplexu a možnosťou odladenia na dané znečistenie,
  • žiadne zvláštne podmienky týkajúce sa likvidácie.

Prispôsobenie podkladu a druhu nečistôt

K dispozícii je viacero typov Arte Mundit. Výber sa uskutočňuje špecificky pre daný podklad a znečistenie po teste na vzorových plochách. V zásade je prostriedok Remmers Arte Mundit vhodný na všetky podklady na stenách, stropoch a podlahách (štuka, prírodný kameň, mramor, betón, tehla, omietka, sadra, leštené drevo a syntetické materiály).

Čistenie vo vnútri miestností

Našlo sa 1 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 22202083

Bezrozpúšťadlová, filmotvorná peelingová pasta na odstraňovanie prachu, sadzí a iných nečistôt bez použitia vody