©

Fasáda

Individuálny prémiový systém pre každú fasádu

Hovorí sa, že fasáda je tvárou domu. Skutočne má najväčší podiel na vzhľade a výraze stavby. Fasády sú však v prvom rade podobne rozmanité a jedinečné ako tváre. A preto je aj starostlivosť o fasády a ich ochrana individuálna. Povrchová kozmetika väčšinou nepostačuje, len hĺbková ochrana presne odladená na dané problémy pôsobí trvácne a trvalo udržateľne ako „prameň života“.

Hovorí sa, že fasáda je tvárou domu. Skutočne má najväčší podiel na vzhľade a výraze stavby. Fasády sú však v prvom rade podobne rozmanité a jedinečné ako tváre. A takisto jedinečne je potrebné sa o ne preventívne starať a ošetrovať ich. Povrchová kozmetika väčšinou nepostačuje, len hĺbková ochrana presne odladená na danú fasádu pôsobí trvácne a trvalo udržateľne ako „prameň života“.

Tehlové fasády sa dajú zachovať tak, že sa obložia zatepľovacím systémom. Je to jednoduché, ale jednoduché veci pre nás nie sú zaujímavé. Spoločnosť Remmers vyvíjala vypracované postupy na opravu, zachovanie a ochranu tehlových fasád viac ako pol storočia.

Fasáda

Našlo sa 2 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 1026

Škárovacia malta s obsahom trasu a vápna

Č. výrobku 2250

Prémiová, tenkovrstvá olejová lazúra na báze rozpúšťadiel s vysokou ochranou proti vlhkosti pre drevo v exteriéri