• Ochrana stavieb a podláh

    Spoločnosť Remmers ako popredný európsky výrobca systémov na ochranu stavieb disponuje rozsiahlymi vedomosťami z oblasti údržby stavieb.

  • Power Protect [eco]

    Trvalo udržateľná sanácia plesní na princípe [eco]

Vlhkosť je príčinou takmer všetkých druhov poškodení stavieb. Životnosť stavby preto závisí od jej izolácie a utesnenia. To platí nielen pre strechy a fasády, ale aj pre časti budov, ktoré sú v styku so zemou. Predpokladom pre trvalo neporušené budovy sú preto nepriepustné a suché steny.

Profesionálne systémy na povrchovú úpravu podláh do remeselnej alebo aj súkromnej oblasti s dlhou životnosťou sú jednou z hlavných kompetenčných oblastí spoločnosti Remmers. Primerane rozmanité a individuálne sú aj naše produktové systémy a riešenia.

V dôsledku vplyvov prostredia alebo výrobných nedostatkov sa škody, ktoré si vyžadujú opravu a dodatočnú ochranu, môžu vyskytnúť aj na betóne, hoci je mimoriadne kvalitný a odolný.

Hovorí sa, že fasáda je tvárou domu. Skutočne má najväčší podiel na vzhľade a výraze stavby. Fasády sú však v prvom rade podobne rozmanité a jedinečné ako tváre. A preto je aj starostlivosť o fasády a ich ochrana individuálna.

Starostlivosť o stavebné pamiatky je kráľovskou disciplínou ochrany stavieb. Či už ide o podrobné analýzy stavu stavieb na objekte, ktoré vykonáva oddelenie odborného plánovania spoločnosti Remmers, alebo o špeciálne produktové riešenia pre dlhodobú ochranu stavieb, portfólio spoločnosti Remmers GmbH je rôznorodé.

Huby spôsobujúce pleseň v bytoch sú obťažujúce a ohrozujú zdravie. Preto je dôležité úplne ich odstrániť. Naše špeciálne systémy na sanáciu plesní sú vhodné pre každý prípad použitia a nielenže bojujú proti hubám spôsobujúcim plesne, ale aj predchádzajú novému napadnutiu týmto hubami.

Vnútorné izolácie menia tepelné aj vlhkostné správanie sa existujúcej konštrukcie. Okrem problematiky kondenzácie vody sa musí zohľadniť aj zmenené správanie pri schnutí konštrukcie.

V našich výskumných a vývojových oddeleniach zamestnávame vyše 80 odborníkov, ktorí dennodenne vyvíjajú produktové systémy zamerané na budúcnosť, ako aj produktové systémy šetriace životné prostredie a zdroje. Tu nájdete prehľad všetkých produktov z oblasti farieb a lakov na drevo.

Ochrana stavieb & podláh

Našlo sa 240 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 181001

Jednozložkový, spevňujúci mineralizačný koncentrát bez obsahu rozpúšťadiel

Č. výrobku 300801

Špeciálna penetrácia

Č. výrobku 301408

Hydroizolačná multifunkčná stierka Kombinuje vlastnosti flexibilných, trhlín prekrývajúcich, minerálnych stierok MDS a bitúmenovej hrubovrstvovej izolácie PMBC.

Č. výrobku 2087130

Dvojzložkový, plastom modifikovaný bitúmenový hrubovrstvý náter s polystyrénom, bez rozpúšťadiel.

Č. výrobku 2087210

Jednozložková, plastom modifikovaný bitúmenová hrubovrstvá izolácia s polystyrénom, bez rozpúšťadiel.

Č. výrobku 507101

Vysokokvalitná, prémiová tesniaca páska na báze kaučuku NBR potiahnutá rúnom

Č. výrobku 500301

Samolepiaca butylová tesniaca páska potiahnutá rúnom

Č. výrobku 082301

Vysoko odolný trojvrstvový ochranný pás so separačnou funkciou

Č. výrobku 781010

Trvalo plastická, bobtnajúca tesniaca hmota

Č. výrobku 418302

Armovacia sieťka vyrobená zo sklotextilných vlákien potiahnutá polymérnymi plastmi

Č. výrobku 043025

Minerálna hydroizolačná stierka s vysokou odolnosťou voči síranom

Č. výrobku 040525

Tuhá minerálna tesniaca stierka pre novostavby