Lazúry, farby a ostatné nátery na drevo

Prémiová kvalita Remmers pre takmer každé použitie

Nátery na drevo pre interiér a exteriér sú súčasťou rozsiahleho sortimentu spoločnosti Remmers. Všetky produkty a produktové systémy boli pôvodne vyvinuté pre drevárstvo a vyhovujú profesionálnym nárokom po stránke komfortného spracovania a dlhej životnosti.

Lazúry 3 v 1 od spoločnosti Remmers sú impregnáciou na ochranu dreva, základným náterom a lazúrou v jednom produkte. Pre používateľa to znamená menej produktov – totiž iba jeden, menej natierania, nižšie náklady na materiál na m², a to pri testovanej a schválenej ochrane dreva.

Mimoriadne cenné drevené stavebné diely ako je profilové drevo, záhradný nábytok, okná a dvere, sa najefektívnejšie chránia farbami na ochranu proti poveternostným vplyvom. Tvorivé možnosti s krycími nátermi na drevo a iné podklady v interiéri a exteriéri sú takmer neobmedzené.

Ekologické produkty hrajú hlavnú úlohu najmä v interiéri. Renomovanými pečaťami kvality sú označené predovšetkým produkty [eco] od spoločnosti Remmers. Tým je zdokumentované, že nátery majú okrem iného mimoriadne nízke emisie a sú nezávadné pre človeka a životné prostredie.

V tejto kategórii sa nachádzajú doplnky sortimentu, ktoré majú univerzálne použitie alebo sa môžu používať spolu s nátermi na drevo. Naše špeciálne produkty a príslušenstvo zabezpečujú ešte dlhodobejší výsledok.

©

S nízkymi emisiami a na báze obnoviteľných surovín

Koľko [eco] máš v sebe?

Značka Remmers [eco] stelesňuje zodpovedné zaobchádzanie so zdrojmi, ľuďmi a prírodou ako navonok, tak aj v rámci firmy. Produkty s touto značkou kvality nájdete v celom sortimente spoločnosti Remmers. Majú znížený obsah prchavých organických zlúčenín (VOC), nízke emisie a pri ich výrobe sa používa veľký podiel obnoviteľných surovín.

Remmers [eco] je symbolom modernej, trvalo udržateľnej činnosti zameranej na budúcnosť a týka sa produktov a výroby, nákupu, výskumu a vývoja, ako aj logistiky a predaja.

Viac informácií

Odborné vedomosti

Rozsiahle informácie a aktuálne odborné vedomosti na tému drevo a jeho prirodzení nepriatelia.
Ochrana dreva pred vodou a jeho stálosť. Profitujte z našich odborných vedomostí.

Viac informácií

©

Preverená bezpečnosť

Kontrolné značky, ktoré zaručujú kvalitu našich produktov

Zodpovedný prístup k človeku a prírode je pre spoločnosť Remmers hlavnou témou. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby naše produkty zodpovedali maximálnym požiadavkám renomovaných skúšobných ústavov. Najlepšia kvalita – nezávisle testovaná a potvrdená. Nielenže tvrdíme, že naše štandardné produkty a
produkty [eco] majú bezpečnosť preverenú testovaním, my to dokazujeme vďaka rozmanitým nezávislým certifikáciám. To nás odlišuje od mnohých iných výrobcov. Sľubujeme!

Mnohé produkty na báze vody majú ekologickú značku Spolkového ministerstva pre životné prostredie, ochranu prírody, výstavbu a bezpečnosť reaktorov (BMUB) Modrý anjel.

Mnohé produkty spoločnosti Remmers sú testované podľa normy
DIN EN 71-3, ktorá je jedným z viacerých kritérií vhodnosti, čo sa týka obsahu nebezpečných látok v hračkách podľa Smernice o hračkách EÚ (2009/48/ES).

Naše produkty vykazujú najlepšiu kvalitu, najvyššiu precíznosť a na 100 % pochádzajú z vlastného vývoja.
Z tohto dôvodu majú prívlastok Made in Germany.

Mnohé produktové riešenia od spoločnosti Remmers spĺňajú požiadavky Výboru pre posudzovanie vplyvu stavebných výrobkov na zdravie (AgBB) na emisie stavebných produktov v plnom rozsahu. Je to potvrdené externými skúškami.

Produkty Remmers [eco], ktoré vo svojej oblasti môžu použitia priamo prísť do kontaktu s potravinami, spĺňajú požiadavky vhodnosti pre styk s potravinami.

Príslušne označené nátery na drevo Remmers [eco] neobsahujú žiadne suroviny, ktoré majú živočíšny pôvod.

Lazúry, farby a ďaľšie nátery na drevo

Našlo sa 36 produktov
 

Náhľad

Č. výrobku 4600271401

Lazúrovací krém na ochranu dreva pre ihličnaté dreviny

Č. výrobku 4600225001

Prémiová, tenkovrstvá olejová lazúra na báze rozpúšťadiel s vysokou ochranou proti vlhkosti pre drevo v exteriéri

Č. výrobku 4600225701

Dokoratívna, rozpúšťadlová prémiová zosivovacia lazúra pre exteriér

Č. výrobku 223420

Dekoratívna strednovrstvá lazúra na báze rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti UV žiareniu, univerzálna na drevo v exteriéri

Č. výrobku 4600264501

Dekoratívny olej na báze rozpúšťadiel pre terasy a záhradný nábytok z dreva

Č. výrobku 4600208701

Na báze rozpúšťadiel, pre terasy, ploty a iné stavebné diely z WPC, resysty a bambusu

Č. výrobku 150401

Špeciálny základný náter pre zosvetlenie zvetraného a zosiveného dreva

Č. výrobku 4600767001

Odolná, hlboko matná lazúra s vynikajúcou ochranou pred UV žiarením na drevo v interiéri a exteriéri

Č. výrobku 4600240001

Vosková lazúra na báze prírodnej živice a ľanového oleja

Č. výrobku 4600201505

Náter na báze prírodných surovín určený pre drevo v exteriéri

Č. výrobku 4600769001

Matný olej na terasy a záhradný nábytok odolný proti poveternostným vplyvom

Č. výrobku 264003

Špeciálny gél na odstránenie zvetraných náterov dreva v exteriéri