Man griding©

Laky na drevo a moridlá

Kompletný sortiment na zušľachtenie dreva v interiéri

Produktové systémy na remeselné a sériové zušľachtenie dreva v interiéri – predovšetkým na aplikáciu striekaním. Vysoko odolné PUR laky na báze riedidiel, ekologické, vysoko výkonné laky Aqua, oleje a vosky, ako aj moridlá prispôsobené na zafarbenie.

Spoločnosť Remmers vo forme lakov Aqua ponúka spracovateľom v stolárskom remesle a špecializovaných prevádzkach, ktoré sa zaoberajú sériovou povrchovou úpravou dreva a drevených materiálov, kompletný rad lakov na báze vody ako skutočnú alternatívu k doterajším 2-zložkovým vnútorným lakom obsahujúcim rozpúšťadlá.

Dvojzložkový PUR lakovací systém je určený na lakovanie dreva a drevených materiálov v oblastiach bytového, spálňového, kuchynského a kúpeľňového nábytku, vybavenia interiéru, výstavby predajní a veľtržnej výstavby, ako aj výstavby interiérov lodí. Okrem toho ponúka nekomplikované riešenia na lakovanie skla, rôznych plastov a kovov.

Spoločnosť Remmers ponúka alternatívy k bežným lakom pre kompletné vybavenie interiéru, na drevené podlahy a zušľachtenie drevených schodov vo forme produktov na báze prírodných olejov a voskov.

S vysoko flexibilným konceptom moridiel od spoločnosti Remmers vás vďaka individuálnemu stavebnicovému princípu už nič neobmedzí pri vytváraní farebných odtieňov moridiel. S iba 3 – 4 rôznofarebnými základnými moridlami, ktoré môžete ľubovoľne vzájomne miešať a v prípade potreby zosvetliť, máte možnosť vytvoriť najrozmanitejšie farebné odtiene moridiel na drevo, ktoré budú prispôsobené špeciálne vášmu druhu dreva.

Sklo je čoraz obľúbenejšie ako dekoračný prvok pri výrobe nábytku, vnútornej výstavbe a výstavbe predajní. Bežné efektné sklá sú však drahé a vzhľadom na dostupnú veľkosť výrobnej dávky nepredstavujú vždy optimálne riešenie. Systémy na lakovanie skla od spoločnosti Remmers ponúkajú jednoduchú a cenovo priaznivú možnosť ako sklo štýlovo zakomponovať do scény.

S lakmi na drevo a moridlami sa dá dosiahnuť veľké množstvo efektov. Tu nájdete podnety k aktuálnemu stvárneniu povrchov a vysvetlenia po krokoch, ako sa z neošetreného podkladu stane požadovaný trendový povrch.

Laky & moridlá na drevo

Našlo sa 51 produktov
  Zobraziť všetky filtre

Náhľad

Č. výrobku 714701

Priľnavostný základ pre kovy, tvrdé plasty a drevo, s ochranou proti korózií a izoláciou proti extraktívnym látkam dreva

Č. výrobku 185720

2-zložkový náterový lak, rýchlo schnúci a s dlhou dobou spracovania

Č. výrobku 197205

Veľmi odolný proti poškriabaniu, plnivý 2K viacvrstvový lak

Č. výrobku 194105

Hlboko matný 2-zložkový PUR lak s integrovaným efektom proti zanechávaniu odtlačkov prstov aj na tmavých podkladoch

Č. výrobku 513005

Úplne matný bezfarebný 2K vrchný lak s vynikajúcou odolnosťou proti poškriabaniu pri požiadavku na extrémnu mechanickú odolnosť

Č. výrobku 195705

2K transparentný rozpúšťadlový lak pre prirodzené efekty dreva na svetlé a tmavé dreviny

Č. výrobku 196105

Svetlostály, dvojzložkový vrchný náter pre nehorľavé vysokolesklé laky

Č. výrobku 195805

2-zložkový striekací izolačný plnič pre krycie povrchy

Č. výrobku 513205

Dvojzložkový pigmentovaný nástrekový plnič s vynikajúcou brúsiteľnosťou

Č. výrobku 514505

Vysoko pigmentovaný 2-zložkový viacvrstvový krycí lak (izolácia, výplň, farebný lak a povrchová vrstva) s veľmi dobrou chemickou a mechanickou odolnosťou

Č. výrobku 513801

Dvojzložkový vrchný lak vo vysokom lesku s vynikajúcou plnivosťou a skorou leštiteľnosťou

Č. výrobku 197501

Izokyanát na vytvrdzovanie PUR lakov

Č. výrobku 513903

Izokyanát pre PUR laky na báze rozpúšťadiel

Č. výrobku 195502

Rýchle riedenie a čistenie nástrojov

Č. výrobku 193510

Č. výrobku 198105