©

Laky na drevo a moridlá

Kompletný sortiment na zušľachtenie dreva v interiéri

Produktové systémy na remeselné a sériové zušľachtenie dreva v interiéri – predovšetkým na aplikáciu striekaním. Vysoko odolné PUR laky na báze riedidiel, ekologické, vysoko výkonné laky Aqua, oleje a vosky, ako aj moridlá prispôsobené na zafarbenie.

Spoločnosť Remmers vo forme lakov Aqua ponúka spracovateľom v stolárskom remesle a špecializovaných prevádzkach, ktoré sa zaoberajú sériovou povrchovou úpravou dreva a drevených materiálov, kompletný rad lakov na báze vody ako skutočnú alternatívu k doterajším 2-zložkovým vnútorným lakom obsahujúcim rozpúšťadlá.

Dvojzložkový PUR lakovací systém je určený na lakovanie dreva a drevených materiálov v oblastiach bytového, spálňového, kuchynského a kúpeľňového nábytku, vybavenia interiéru, výstavby predajní a veľtržnej výstavby, ako aj výstavby interiérov lodí. Okrem toho ponúka nekomplikované riešenia na lakovanie skla, rôznych plastov a kovov.

Spoločnosť Remmers ponúka alternatívy k bežným lakom pre kompletné vybavenie interiéru, na drevené podlahy a zušľachtenie drevených schodov vo forme produktov na báze prírodných olejov a voskov.

S vysoko flexibilným konceptom moridiel od spoločnosti Remmers vás vďaka individuálnemu stavebnicovému princípu už nič neobmedzí pri vytváraní farebných odtieňov moridiel. S iba 3 – 4 rôznofarebnými základnými moridlami, ktoré môžete ľubovoľne vzájomne miešať a v prípade potreby zosvetliť, máte možnosť vytvoriť najrozmanitejšie farebné odtiene moridiel na drevo, ktoré budú prispôsobené špeciálne vášmu druhu dreva.

Sklo je čoraz obľúbenejšie ako dekoračný prvok pri výrobe nábytku, vnútornej výstavbe a výstavbe predajní. Bežné efektné sklá sú však drahé a vzhľadom na dostupnú veľkosť výrobnej dávky nepredstavujú vždy optimálne riešenie. Systémy na lakovanie skla od spoločnosti Remmers ponúkajú jednoduchú a cenovo priaznivú možnosť ako sklo štýlovo zakomponovať do scény.

S lakmi na drevo a moridlami sa dá dosiahnuť veľké množstvo efektov. Tu nájdete podnety k aktuálnemu stvárneniu povrchov a vysvetlenia po krokoch, ako sa z neošetreného podkladu stane požadovaný trendový povrch.

©

Kompetenčné strediská pre drevené povrchy

V našich kompetenčných strediskách máme možnosť simulovať s našimi zákazníkmi všetky remeselné a priemyselné aplikačné postupy laku.

Kompetenčné strediská? Presne! Keďže spoločnosť Remmers nie je doma iba v drevárskom remesle, ale s dcérskou spoločnosťou Remmers Industrielacke GmbH je aj významným dodávateľom lakov v európskom nábytkárskom priemysle, skupina Remmers spravuje dve Kompetenčné strediská. Jedno s hlavným zameraním na remeselné postupy a druhé v dcérskej spoločnosti Remmers Industrie-Lacke pre priemyselné aplikačné postupy.

Tým je zabezpečené, že naši zákazníci bez ohľadu na veľkosť dostanú dokonalú, aplikačno-technickú podporu!

Rastieme s našimi zákazníkmi!

Viac informácií

Laky & moridlá na drevo

Našlo sa 25 produktov
  Zobraziť všetky filtre

Náhľad

Č. výrobku 1849

2-zložkový náterový lak, rýchlo schnúci a s predĺženou dobou spracovania

Č. výrobku 1970

Veľmi odolný proti poškriabaniu, 2K viacvrstvový lak

Č. výrobku 1941

Hlboko matný 2-zložkový PUR lak s integrovaným efektom proti zanechávaniu odtlačkov prstov aj na tmavých podkladoch

Č. výrobku 1958

2-zložkový striekací izolačný plnič pre krycie povrchy

Č. výrobku 5133

Vysoko pigmentovaný 2-zložkový viacvrstvový krycí lak (izolácia, výplň, farebný lak a povrchová vrstva) s veľmi dobrou chemickou a mechanickou odolnosťou

Č. výrobku 1975

Izokyanátové tvrdidlo do PUR lakov

Č. výrobku 1955

Rýchle riedidlo & čistič pracovných nástrojov

Č. výrobku 3265

Veľmi dobre brúsiteľný 1-zložkový plnič na krycie lakovanie

Č. výrobku 3802

Ťažkozápalný, svetlostály, odolný 1-zložkový farebný lak

Č. výrobku 7684

Zušľachtenie dreva nielen v interiéri na báze obnoviteľných surovín

Č. výrobku 7697

Na báze obnoviteľných surovín s atestom pre kontakt s potravinami

Č. výrobku 1826

Odolný 1-zložkový náter pre prirodzený vzhľad a náter v dvoch vrstvách

Č. výrobku 2787

Olejové moridlo na báze rozpúšťadla

Č. výrobku 3840

Vodouriediteľné, univerzálne použiteľné pigmentované moridlo

Č. výrobku 2030

Vodouriediteľné, univerzálne použiteľné farbivové moridlo

Č. výrobku 7708

Vysokosušinový voskový olej na báze obnoviteľných surovín

Č. výrobku 3882

Moridlo na báze vody pre mäkké ihličnaté dreviny (reaktívne farbivá pre pozitívny účinok)