Man griding©

Laky na drevo a moridlá

Kompletný sortiment na zušľachtenie dreva v interiéri

Produktové systémy na remeselné a sériové zušľachtenie dreva v interiéri – predovšetkým na aplikáciu striekaním. Vysoko odolné PUR laky na báze riedidiel, ekologické, vysoko výkonné laky Aqua, oleje a vosky, ako aj moridlá prispôsobené na zafarbenie.

Spoločnosť Remmers vo forme lakov Aqua ponúka spracovateľom v stolárskom remesle a špecializovaných prevádzkach, ktoré sa zaoberajú sériovou povrchovou úpravou dreva a drevených materiálov, kompletný rad lakov na báze vody ako skutočnú alternatívu k doterajším 2-zložkovým vnútorným lakom obsahujúcim rozpúšťadlá.

Dvojzložkový PUR lakovací systém je určený na lakovanie dreva a drevených materiálov v oblastiach bytového, spálňového, kuchynského a kúpeľňového nábytku, vybavenia interiéru, výstavby predajní a veľtržnej výstavby, ako aj výstavby interiérov lodí. Okrem toho ponúka nekomplikované riešenia na lakovanie skla, rôznych plastov a kovov.

Spoločnosť Remmers ponúka alternatívy k bežným lakom pre kompletné vybavenie interiéru, na drevené podlahy a zušľachtenie drevených schodov vo forme produktov na báze prírodných olejov a voskov.

S vysoko flexibilným konceptom moridiel od spoločnosti Remmers vás vďaka individuálnemu stavebnicovému princípu už nič neobmedzí pri vytváraní farebných odtieňov moridiel. S iba 3 – 4 rôznofarebnými základnými moridlami, ktoré môžete ľubovoľne vzájomne miešať a v prípade potreby zosvetliť, máte možnosť vytvoriť najrozmanitejšie farebné odtiene moridiel na drevo, ktoré budú prispôsobené špeciálne vášmu druhu dreva.

Sklo je čoraz obľúbenejšie ako dekoračný prvok pri výrobe nábytku, vnútornej výstavbe a výstavbe predajní. Bežné efektné sklá sú však drahé a vzhľadom na dostupnú veľkosť výrobnej dávky nepredstavujú vždy optimálne riešenie. Systémy na lakovanie skla od spoločnosti Remmers ponúkajú jednoduchú a cenovo priaznivú možnosť ako sklo štýlovo zakomponovať do scény.

S lakmi na drevo a moridlami sa dá dosiahnuť veľké množstvo efektov. Tu nájdete podnety k aktuálnemu stvárneniu povrchov a vysvetlenia po krokoch, ako sa z neošetreného podkladu stane požadovaný trendový povrch.

painting robot ©

Kompetenčné strediská pre drevené povrchy

V našich kompetenčných strediskách máme možnosť simulovať s našimi zákazníkmi všetky remeselné a priemyselné aplikačné postupy laku.

Kompetenčné strediská? Presne! Keďže spoločnosť Remmers nie je doma iba v drevárskom remesle, ale s dcérskou spoločnosťou Remmers Industrielacke GmbH je aj významným dodávateľom lakov v európskom nábytkárskom priemysle, skupina Remmers spravuje dve Kompetenčné strediská. Jedno s hlavným zameraním na remeselné postupy a druhé v dcérskej spoločnosti Remmers Industrie-Lacke pre priemyselné aplikačné postupy.

Tým je zabezpečené, že naši zákazníci bez ohľadu na veľkosť dostanú dokonalú, aplikačno-technickú podporu!

Rastieme s našimi zákazníkmi!

Viac informácií

Laky & moridlá na drevo

Našlo sa 61 produktov
  Zobraziť všetky filtre

Náhľad

Č. výrobku 714701

Adhézny základ pre kovy, tvrdé plasty a drevo, s ochranou pred koróziu a izoláciou proti extraktívnym látkam dreva

Č. výrobku 386220

Univerzálne použiteľný, svetlostály akrylový lak pre spracovanie 1K alebo 2K

Č. výrobku 195005

Svetlostály, dvojzložkový plnič na polouzatvorené až zatvorené póry

Č. výrobku 185720

Dvojzložkový viacvrstvový lak s obzvlášť rýchlym schnutím a dlhším časom spracovania

Č. výrobku 197205

Dvojzložkový plniaci viacvrstvový lak, vysoko odolný proti poškriabaniu

Č. výrobku 197905

Veľmi matný dvojzložkový PUR lak s integrovaným efektom proti odtlačkom prstov aj na tmavých podkladoch

Č. výrobku 195705

Hlboko matný, dvojzložkový lak pre efekt prírodného dreva na svetlých a tmavých drevinách.

Č. výrobku 196105

Svetlostály, dvojzložkový vrchný lak pre nehorľavé vysokolesklé nátery

Č. výrobku 513801

Dvojzložkový vrchný lak vo vysokom lesku s vynikajúcou plnivosťou a skorou leštiteľnosťou

Č. výrobku 197501

Svetlostály izokyanát na vytvrdzovanie PUR lakov

Č. výrobku 513903

Izokyanát pre PUR laky na báze rozpúšťadiel

Č. výrobku 195502

Rýchle riedidlo a čistič pracovného náradia