©

Naše produkty

Štandardné produkty a špeciálne riešenia šité na mieru pre individuálne požiadavky

©

Remmers Industrielacke disponuje rôznorodým sortimentom. Naším hlavným zameraním je tradične technológia lakov, pričom okrem štandardných produktov ponúkame aj špeciálne riešenia na mieru pre individuálne požiadavky. Naši zákazníci okrem vysokej kvality produktov profitujú aj z našich rozsiahlych poradenských a servisných služieb.

Silnou stránkou spoločnosti Remmers Industrielacke je prispôsobovanie existujúcich lakov špecifickým prianiam zákazníkov, a to od žiadaného spôsobu aplikácie cez požadované zafarbenie až po mimoriadne vlastnosti hotového povrchu. Precízne nastavenia vypracúvame spoločne so svojimi zákazníkmi a expertmi na aplikáciu aj sušenie.

Keďže tradícia našej spoločnosti sa začala v drevárskej oblasti, sme zvyknutí na nekonzistentnú kvalitu povrchov, ktorá predstavuje výzvu. Preto dnes ponúkame úspešné riešenie aj pre sklenené podklady či plasty. Aj v tejto oblasti dosahujeme povrchy od vysoko lesklých po tupo matné, a to s odolnosťami, ktoré sú požadované v náročných oblastiach.

Spoločnosť Remmers Industrielacke už desaťročia ponúka materiály na báze rozpúšťadiel na priemyselné lakovanie dreva, a to od mimoriadne rýchlo schnúcich lakov pre normálne namáhanie až po vysokokvalitný sortiment lakov DD.

Naše UV laky sa ožiarením ultrafialovým svetlom dajú vytvrdiť v zlomkoch sekundy. Môžu sa sformulovať s tuhými telesami do 100 %, čím predstavujú triedu laku s mimoriadne malým obsahom prchavých organických zlúčenín.

V modernej výrobe nábytku s rozmanitým zafarbením, ako aj rôznymi aplikáciami je nevyhnutný vyzretý a spoľahlivý sortiment moridiel.

Ekologickosť, prírodná pôvabnosť, nízke hodnoty emisií, s nízkym uvoľňovaním prchavých organických zlúčenín (VOC), v súlade so smernicou Deco-Paint a univerzálne použiteľné na rozmanité oblasti aplikácie pri priemyselnej povrchovej úprave dreva. To sú atribúty, ktoré výstižne opisujú vysokokvalitné vodné laky.

Špeciálne riešenia

Po stránke dizajnu a funkčnosti spoločnosť Remmers Industrielacke ponúka široký záber. Tu uvádzame niekoľko príkladov špeciálnych riešení z našej ponuky:

Fluorescenčné laky:

povrchy svietia najrozmanitejšími farbami od oranžovej po modrú alebo žiaria pri čiernom svetle.

Lak proti odtlačkom prstov:

kombinácia efektu a funkčnosti.

Špeciálne laky na sklo

Klasické vrstvy laku s mimoriadnou mechanickou odolnosťou ako jednovrstvový lakovací systém.

Ťažko zápalné systémy podľa normy DIN 4102, trieda požiaru B1, IMO (vhodné na výstavbu interiérov lodí), DIN EN 13501-1.

Oleje s vysokým podielom obnoviteľných surovín a vďaka akrylatizovaným derivátom ľanového oleja aj s vlastnosťou schnutia pod UV žiarením.