©

Technológie

Jedinečné riešenia po stránke dizajnu a funkčnosti

Keďže tradícia našej spoločnosti sa začala v drevárskej oblasti, sme zvyknutí na podklady, ktoré predstavujú výzvu. Vďaka tomu sme schopní na najrozmanitejších materiáloch zaručiť jedinečné riešenia po stránke dizajnu a funkčnosti. Okrem klasických produktov z oblastí morenia, ako aj lakov na báze rozpúšťadiel, UV lakov a vodných lakov ponúkame jedinečné špecializované riešenia, ako napr. fluorescenčné laky, laky proti odtlačkom prstov, laky na sklo, trvalo udržateľné oleje alebo aj ťažko zápalné systémy zhodné s DIN.

Povrchové úpravy sa v priemyselnej výrobe veľmi často aplikujú valcovaním alebo striekaním. Je potrebné zvládať najrozmanitejšie technológie od pištole s nádobou používanej v manufaktúre cez automatizované striekacie automaty po mimoriadne komplexné valcovacie linky. Postupy lakovania sa spravidla riadia procesom a bežia v spojení s lakovacími a sušiacimi zariadeniami. Podporíme vás pri individuálnom výbere lakovacieho systému a ponúkame fundované kompetencie pri plánovaní zariadení.

Rozsah postupov sušenia siaha od klasickej (fyzikálnej/chemickej) techniky sušenia po systémy vytvrdzovania žiarením. Podľa daného procesu lakovania sa musia použiť príslušné spôsoby sušenia. Remmers ponúka vysokoefektívne lakovacie technológie pre celé spektrum použitia.

newsletter.tab.monthly.desc