©

Správne riešenie pre každý schod

Široká ponuka povrchových úprav pre všetky typy drevených schodísk

Spoločnosť Remmers ponúka kompletný sortiment výrobkov a služieb na povrchovú úpravu drevených schodísk, ktorých zloženie a vlastnosti presne zodpovedajú potrebám remeselníkov a polopriemyselných výrobcov. Obrovská výkonnosť produktových riešení je okrem iného založená na úzkej spolupráci s drevárskym remeslom a drevospracujúcim priemyslom.

©

Výhody, ktoré vás zaujmú:

  • Vysokokvalitné výrobky
  • Jednoduché a bezpečné systémy
  • Časovo úsporné náterové skladby s nízkymi nákladmi na brúsenie
  • Najmodernejšie technológie
  • Spolupráca v rámci celej oblasti
  • Špeciálne detailné riešenia
  • Komplexné služby

©

Vysokoúčinné jednozložkové laky na báze vody "2K ready"

Spoločnosť Remmers je špecialistom na vodouriediteľné farby na drevo a lídrom v remeselnej i priemyselnej oblasti. Na základe desaťročí skúseností s priemyselnými nátermi okien, náterovými systémami na drevo a interiérovými lakmi presne vieme, čo a ako - naše jednozložkové laky pre stolárov a tesárov sú mimoriadne výkonné.

V oblasti výstavby schodísk bodujú nátery Remmers okrem iného aj pre svoju dobrú odolnosť voči oderu a krémom na ruky. Používanie drahých tužidiel, ktoré majú pre výrobcov množstvo nevýhod (napr. nepoužiteľné zvyšky farby v dôsledku obmedzenej životnosti náterovej zmesi, potreba dôkladného zaškolenia zamestnancov), už nie je potrebné.

Vybrané laky sú vyvinuté ako takzvané "2K-Ready": t. j. pridaním bezizokyanátovej prísady Aqua VGA-485-Vernetzer und Glaslackadditiv sa vlastnosti týchto výrobkov ešte lepšia - v niektorých prípadoch sa výrazne zvyšuje odolnosť voči chemikáliám v domácnosti, mechanickému namáhaniu a tiež priľnavosť na sklo.

©

©

Oleje a vosky

Na báze prírodných olejov a voskov ponúka Remmers bezfarebné a pigmentované alternatívy bežných lakov na nábytok, kompletné interiérové nátery, drevené podlahy a povrchovú úpravu drevených schodísk.

Výrobky získavajú body za svoj výnimočne prirodzený vzhľad a pocit na dotyk. Vyznačujú sa racionálnymi spracovateľskými vlastnosťami a - pre túto kategóriu výrobkov - veľmi dobrou životnosťou.

Stále väčší význam má aj udržateľnosť výrobkov. Produktový rad Remmers [eco] ponúka aj alternatívne výrobky vhodné na povrchovú úpravu drevených schodísk. Tieto ekologické výrobky sú založené na obnoviteľných surovinách a sú bezpečné z hľadiska zdravého bývania.

Systémy lakov vytvrdzované UV žiarením

V priebehu desaťročí sa spoločnosť Remmers stala jedným z popredných výrobcov UV lakov pre drevospracujúci priemysel. Naše UV laky sa dajú použiť v širokej škále aplikácií a nanášať rôznymi spôsobmi.

Vytvrdzujú v zlomkoch sekundy ožiarením ultrafialovým svetlom. Okrem toho môžu mať obsah pevných látok až
100 %, čo z nich robí nátery s extrémne nízkym obsahom VOC.

©
©