Paropriepustné systémy

Voda si vždy nájde cestu - tak je to v povahe veci. Aby tento prírodný zákon nespôsoboval problémy s tvorením bubliniek a trhaním náterov na vašej podlahe, vyvinula firma Remmers inovačné paropriepustné náterové systémy. Pri vzlínajúcej vlhkosti, napríklad v dôsledku chýbajúcej vhodnej a nepriedušnej izolácie, poskytujú tieto systémy veľkú ochranu a - v závislosti na konkrétnom systéme - odolajú i vysokým záťažiam. Okrem toho je ich možné položiť takmer na každý podklad. A to najlepšie nakoniec: môžete s nimi výrazne skrátiť dobu stavby. Obráťte sa na nás!

  • Mechanicky zaťažiteľné systémy, skúška podľa smernice OS-8
  • Individuálne možnosti úpravy povrchu
  • Smernica VOC
  • Vysoko kvalitné služby 

Najskôr je potrebné pripraviť podklad.
Podlaha, na ktorú sa má náter nanášať, musí byť čistá a nosná. Dobrý výsledok sa dosiahne napríklad použitím korundového brúsneho kameňa alebo diamantových brúsnych kotúčov.

Nejprve je nutné připravit podklad

Nanesenie základnej náterovej hmoty.
Pomocou valčeka na epoxid rovnomerne a dosýta rozotrite po pripravenej ploche dvojzložkovou vodou emulgovateľnú epoxidovú živicu Epoxy BS 2000.

Nanesení základní nátěrové hmoty

Krycí náter sa nanesie v jednom pracovnom kroku.
Krycí náter sa nanesie v jednom pracovnom kroku.
Po stvrdnutí základného náteru sa na plochu nanesie dvojzložková vodou emulgovateľná epoxidová živica EpoxyBS 3000. Vrstva sa tu nanesie aj pomocou valčeka na epoxid v rovnomernej hrúbke.

Krycí nátěr se nanese v jednom pracovním kroku

Mechanicky zaťažiteľné systémy, skúška podľa smernice OS-8

Aj ten, kto má veľké plány, musí zostať pevne pri zemi, ak mu záleží na jeho bezpečnosti. Okrem vlastných vysokých požiadaviek na kvalitu boli naše paropriepustné náterové systémy otestované nezávislým skúšobným ústavom podľa najprísnejších kritérií smernice OS-8. Táto smernica okrem iného upravuje najvyššiu možnú mieru zaťaženia u prevádzky v parkovacích a podzemných garážach. A ešte len ak ste si do batožiny pribalili takú dávku bezpečnosti, potom môžete naozaj vzlietnuť! A že sa to na mnohých miestach rozbehne pekne zostra, vie nielen ten, kto sa chystá na ďalekú cestu. Aby všetko prebehlo hladko a aby nedošlo k žiadnym neočakávaným udalostiam, je dôležitý stav podlahy. Tá by mala byť optimálne prispôsobená individuálnym okolnostiam, akými sú podklad a požadovaný profil zaťaženia. Od nízkeho až po vysoké pochôdzné zaťaženie cez vysokú mechanickú zaťažiteľnosť až po extrémne bodové zaťaženie. Spoľahlivé a dobré podlahy vyrábame odjakživa predovšetkým tam, kde sa človek musí spoľahnúť na pracovné postupy v termíne a zvlášť na ekonomické systémy. Nechajte si od nás poradiť, radi Vám odporučíme optimálny systém.

Akému zaťaženie musí Vaše podlaha odolať?

Nízké zaťaženie

  • napr. chodením

Nízké zatížení

Mierne zaťaženie

  • napr. zaťažením ručného zdvíhacieho vozíka

Mírné zatížení

Zvýšené zaťaženie

  • napr. dynamickým zaťažením vysokozdvižného vozíka

Mírné zatížení

Silné zaťaženie

  • napr. vysokým bodovým zaťažením

Silné zatížení

Vládnu tu nápady bez hraníc a kreatívne možnosti úprav! Či už si chcete Vašu novú podlahu vymaľovať akokoľvek: položíme Vám ju k nohám. Úplne podľa Vašich individuálnych želaní a predstáv. Dizajn je voliteľný - a možnosti takmer neobmedzené (s kolekciou dekorov od firmy Remmers možno voľne kombinovať veľké množstvo farebných odtieňov: 1 688 odtieňov RAL alebo 1 950 odtieňov NCS!). Umením je tu len sa vedieť správne rozhodnúť! Takže, vyberte si farbu!

Dajte Vašej podlahe jednoduchý a farebný ráz, ukážte Váš umelecký talent pri vymýšľaní bohatých farebných kombinácií alebo to pojmite uvoľnene - vločkovaním. Vo forme kontrastného vločkového posypu sa Vám totiž otvárajú dve veľké možnosti: nerovnosti podlahy sa opticky vyrovnajú a nečistoty jednoducho odpadnú. Dovolené a možné je všetko, čo sa Vám páči. Pritom nie je pochýb o praktických prednostiach oproti lepeným krytinám. Naše systémy sú vysoko zaťažiteľné, majú dlhú životnosť a vystačia si aj bez nepekných škár. Okrem toho sa ľahko udržujú a sú hygienické. To je dôležité všade tam, kde je požadované jedinečné prostredie.

Naše podlahy sú k videniu všade ako unikáty. Sú totiž univerzálne použiteľné na takmer všetky typy podkladov a starých krytín: ako vnútri budov, tak aj vonku. Odolné voči UV-žiareniu, v matnej či lesklej úprave as protišmykovou povrchovou úpravou. A ešte jedno významné plus: Dodržiavanie smernice VOC zaručuje zdravú klímu v miestnosti s individuálnou možnosťou úpravy povrchu.

Smernica VOC
KVALITA SYSTÉMOV REMMERS PRE SPOĽAHLIVÚ PRÁCU

Jedno je jasné: Pre úspešnú prácu potrebujeme dobrú základňu. Pomocou podlahových náterov Remmers vytvárate už od začiatku podmienky pre perfektnú podlahu. Naše detailné a systémové riešenia sú špeciálne prispôsobené rôznym priemyselným využitiam. Či už sa jedná o vysokú mechanickú alebo dynamickú záťaž, odolnosť voči chemikáliám podľa § 19 zákona o hospodárení s vodou (WHG) alebo nutnosť odvádzať elektrostatický náboj - pri použití náterových systémov Remmers nemáte dôvod na obavy. Naše systémy sú vysoko spoľahlivé aj vzhľadom na požiadavky na ochranu a hygienu práce. S Remmers ste na tom vždy dobre!

Směrnice VOC

Testované podľa prísnych kritérií
Výboru pre zdravotné hodnotenie
stavebných výrobkov (AgBB).
Okrem toho sú povlakové
systémy Remmers po vytvrdnutí
zdravotne nezávadné.

Vysoko kvalitné služby

Podlahové nátery - to je veda sama pre seba. Kto to vie lepšie ako my? Preto Vám radi pri výbere pomôžeme. Ponúkame systémy šité na mieru, ktoré perfektne padnú a zohľadnia Vaše individuálne požiadavky. Preto sa najprv snažíme dostať k podstate veci: pomocou podrobnej a kvalifikovanej analýzy stavu podlahy priamo na mieste. Úplne bezplatne, avšak nie zbytočne!

Na tomto princípe s Vami vypracuje náš odborný poradca kontrolný zoznam. V ňom sú zaznamenané všetky dôležité kľúčové údaje, ako je povaha podkladu, možná schéma poškodenia a kritériá budúcich požiadaviek na podlahový náter. V našom laboratóriu preskúmame vzorky podlahy pomocou najmodernejšej analýzy. Na základe týchto výsledkov as prihliadnutím k systémovým požiadavkám Vám kompetentní odborný poradca od firmy Remmers odporučí systém a ideálny spôsob postupu, ktorý pre Vás bude najlepší. Aby sme už od začiatku zamedzili nepríjemným výpadkom vo výrobe, určíme spoločne s Vami najvýhodnejší okamih nanášania. Stanovené lehoty na vykonanie zaisťujú, že si vždy zachováte prehľad. Tak Vám nevyhoria ani termíny, ani s tým úzko kalkulovaný rozpočet.

Náš dodatočný servis

Radi Vám - v spolupráci s vysoko kvalifikovanými prevádzkami špecializujúcimi sa na pokladanie krytín - pomôžeme pri celkovej realizácii. Od analýzy cez plánovanie až po zhotovenie Vášho podlahového náteru. V jednom balíku tak spoľahlivo a prehľadne dodávame kontrolu termínov, kvality a spracovania.

1. Bezplatná analýza stavu podlahy:

Zaznamenávajú sa všetky dôležité kľúčové údaje, ako je povaha podkladu alebo existujúca schéma poškodenia. 

Bezplatná analýza stavu podlahy

2. Odborné poradenstvo priamo na mieste:
S pomocou fundovaného kontrolného zoznamu myslíme na všetko.

Odborné poradenství přímo na místě

3. Presné zistenie východiskového základu:
V laboratóriu sa analyzujú vzorky podlahy.

Přesné zjištění výchozího základu

4. Individuálné systémové odporučania:
Po zohľadnení všetkých faktorov, ako napr. očakávaný profil zaťaženia, termíny a rozpočet, sa zvolí ten najlepší náterový systém.

Individuální systémová doporučení

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás!

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás!

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknúti na "Odoslať", bude správa zaslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať do 2 pracovných dnů. Väčšinou to však býva do pár hodin.

TlačiťTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Farby na drevo | Fasády domov | Izolácia | Omietky | Penetrácia | Sanácia | Stavebná chemia